"TOB" ТУРИСТ

Кожен день ми доводимо що кращі.

     Товариство з обмеженою відповідальністю «Турист», яке є гідним послідовником традицій відомого у місті автотранспортного підприємства – автобази «Турист» працює на ринку пасажирських перевезень з 2002 року.
    Основним видом діяльності підприємства є регулярні пасажирські перевезення. ТОВ «Турист» має договори із організаторами перевезень усіх рівнів. Автобуси підприємства здійснюють перевезення пасажирів по міських, приміських, міжміських внутрішньообласних, міжобласних, а також міжнародних маршрутах. Слід зазначити, що міжобласні маршрути сполучають м. Одесу із 14 областями України, міжнародні маршрути прямують до 6 країн Європи.
    Для роботи на регулярних маршрутах, а також для здійснення нерегулярних перевезень на підприємстві задіяно більше 350 одиниць ліцензованого транспорту.
    Окрім, основного виду діяльності, ТОВ «Турист» надає послуги стороннім організаціям та фізичним особам з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.
    До складу підприємства входять такі основні структурні підрозділи: служба експлуатації, служби безпеки руху та охорони праці, технічна служба, бухгалтерія.
    Слід зазначити, що окрім комерційної діяльності ТОВ «Турист» приймає активну участь у благодійних програмах та заходах, які проводяться органами державної влади місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Зокрема, наше підприємство здійснюю перевезення пільгових категорій громадян, а також виділяє автобуси для перевезення ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт, а також інших незахищених категорій громадян.

  • 21 міський маршрут
  • 7 приміських маршрутів
  • 25 міжобласних маршруту
  • 4 міжнародних маршруту
  • 14 боксів для ремонту і техобслуговування автобусів середньої місткості
  • 20 висококомфортабельних автобусів для міжміських і міжнародних перевезень
  • 600+ співробітників у штаті
  • 2 боксу на 10 машино-місць для ремонту і техобслуговування автобусів великої місткості

Порядок повернення коштів за проїзд

Повернення коштів пасажиру за невикористану автобусну перевезення, здійснюється згідно чинного законодавства.

Для ознайомлення з процедурою повернення грошових коштів за невикористаний квиток, придбаний на сайті перейдіть за посиланням

http://e-travels.com.ua/refunds.php .

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!