Матеріально технічна база

       Для проведення технічного обслуговування та ремонту автобусів великої місткості на підприємстві є 2 бокси на 10 машино-місць, для обслуговування середньої та малої місткості - 14 боксів. На території автопідприємства також розташовані токарний цех, малярний цех, рихтувальний цех, шино-монтажний цех тощо. Для забезпечення відповідного санітарного стану автобусів функціонує мийка. Заправка автобусів відбувається на власній заправній станції.


     Передрейсовий та післярейсовий технічні огляди транспортних засобів здійснюються на контрольно-технічному пункті контролерами технічного стану транспорту, які мають відповідну кваліфікацію, освіту та допуски.


    Медичний огляд водіїв проводиться медичними працівниками в обладнаному  необхідною технікою і медичними препаратами медичному пункті. Всі медичні працівники мають відповідну кваліфікацію та освіту, а також пройшли навчання в «Українському медичному центрі безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» та мають відповідні допуски.

 

 

 

 

 

 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!