Характеристики роботи

Характеристика роботи та функціональна діяльність ТОВ «Турист»


Товариство з обмеженою відповідальністю «Турист», надалі ТОВ «Турист», працює на ринку пасажирських перевезень з 2002 року.

Головними критеріями роботи підприємства є високий рівень комфорту і сервісу, якісне та безпечне обслуговування пасажирів, оперативність та відповідальність.

Завдяки високому професіоналізму та згуртованій роботі колективу наше підприємство є одним з найбільших пасажирських перевізників у місті Одеса.

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути.

Крім того, ми займаємось перевезенням організованих груп людей за індивідуальними замовленнями.

На підприємстві працює 631 людина.

Підприємство має такі служби: експлуатації, безпеки руху та охорони праці, технічний відділ, економічний відділ.

Для проведення технічного обслуговування, ремонту транспортних засобів та контролю за їх технічним станом на підприємстві є 11 боксів, де розташовані ремонтні майстерні, токарний цех, малярний цех, рихтувальний цех, а також мийка.

Передрейсовий та післярейсовий технічні огляди транспортних засобів здійснюються контролерами технічного стану транспорту, які мають відповідну кваліфікацію та освіту.

Медичний огляд водіїв проводиться медичними працівниками в обладнаному необхідною технікою і медичними препаратами медичному пункті. Всі медичні працівники мають відповідну кваліфікацію та освіту, а також пройшли навчання в «Українському медичному центрі безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» з отриманням особистих штампів, зареєстрованих в ЄДОРПУ.

Під час подорожі міжміськими маршрутами в комфортних і затишних салонах автобусів марки Volvo, Mitsubishi, Van Hool, Setra, Neoplan, Scania, Man, Bova ви зможете відпочити від щоденної суєти та відновити свої сили, насолодитися прослуховуванням музики та переглядом відеофільмів. У водіїв ви можете отримати інформацію про маршрут руху, зупинки та час прибуття автобуса.

Обслуговування міських та приміських маршрутів здійснюється автобусами марки I-Van, Еталон, Богдан та інші.

Також, Ви можете замовити квитки для поїздки не виходячи з будинку або офісу. Наша компанія займається попереднім продажем квитків на автобуси, що слідують по регулярним маршрутам з Одеси по Україні, в Росію, Польщу та Чехію.

У зв’язку з швидким розвитком автотранспортної галузі та ринку пасажирських перевезень в Україні та в Одеській області, зокрема, ТОВ «Турист» планує і надалі розвивати свою маршрутну мережу в різних напрямках, а саме: міських, приміських, міжміських, обласних, міжобласних та міжнародних, що в свою чергу сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності, якості та доступності послуг, що надаються.

Подорожуйте з нами і Ваша поїздка завжди буде комфортною та безпечною.

 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!