"TOB" ТУРИСТ

Кожен день ми доводимо що кращі.

     Товариство з обмеженою відповідальністю «Турист», яке є гідним послідовником традицій відомого у місті автотранспортного підприємства – автобази «Турист» працює на ринку пасажирських перевезень з 2002 року.
    Основним видом діяльності підприємства є регулярні пасажирські перевезення. ТОВ «Турист» має договори із організаторами перевезень усіх рівнів. Автобуси підприємства здійснюють перевезення пасажирів по міських, приміських, міжміських внутрішньообласних, міжобласних, а також міжнародних маршрутах. Слід зазначити, що міжобласні маршрути сполучають м. Одесу із 14 областями України, міжнародні маршрути прямують до 6 країн Європи.
    Для роботи на регулярних маршрутах, а також для здійснення нерегулярних перевезень на підприємстві задіяно більше 350 одиниць ліцензованого транспорту.
    Окрім, основного виду діяльності, ТОВ «Турист» надає послуги стороннім організаціям та фізичним особам з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.
    До складу підприємства входять такі основні структурні підрозділи: служба експлуатації, служби безпеки руху та охорони праці, технічна служба, бухгалтерія.
    Слід зазначити, що окрім комерційної діяльності ТОВ «Турист» приймає активну участь у благодійних програмах та заходах, які проводяться органами державної влади місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Зокрема, наше підприємство здійснюю перевезення пільгових категорій громадян, а також виділяє автобуси для перевезення ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт, а також інших незахищених категорій громадян.

  • 21 міський маршрут
  • 7 приміських маршрутів
  • 25 міжобласних маршруту
  • 4 міжнародних маршруту
  • 14 боксів для ремонту і техобслуговування автобусів середньої місткості
  • 20 висококомфортабельних автобусів для міжміських і міжнародних перевезень
  • 600+ співробітників у штаті
  • 2 боксу на 10 машино-місць для ремонту і техобслуговування автобусів великої місткості

Правила перевезення пасажирiв

Правила перевезення пасажирів і багажу в автобусах ТОВ «Турист»


1 . Загальні положення.

1.1 . Справжні правила встановлюють , правила перевезення в автобусах ТОВ « Турист » (далі - Перевізник ) , а також визначають права , обов'язки і відповідальність Пасажира і Перевізника.

1.2 . Документом, що підтверджує право Пасажира на поїздку , є квиток , а на перевезення багажу багажна квитанція.

1.3 . Квиток виконує функцію договору між Перевізником і Пасажиром , і дає право Пасажиру використовувати поїздку виключно відповідно з даними, зазначеними в квитку. Квиток не може бути переданий третій особі. Придбання квитка свідчить про згоду Пасажира з правилами Перевізника.

1.4 . Документи, необхідні для перетину державних кордонів , в'їзду / виїзду , перебування на території інших країн , є особистими документами Пасажира . Відповідальність за їх наявність , належне оформлення , термін дії тощо , Пасажир несе самостійно перед відповідними державними органами.

1.5 . Тарифи та знижки на проїзд встановлюються Перевізником . Рішення про зміну тарифів , запровадження або скасування знижок , величиною та умови їх застосування приймається Перевізником самостійно.

1.6 . Заяви , скарги , претензії щодо поїздки або роботи Перевізника приймаються в письмовому вигляді протягом 1 місяця після дати події або виконання рейсу і можуть розглядатися протягом 1 місяця.

2 . Перевезення багажу та ручної поклажі.

2.1 . Багажем є вантаж розміром 100х50х30 см і вагою від 10 до 40кг. Ручною поклажею є вантаж розміром 60х40х20 см і вагою до 10кг.

2.2 . Перевезення багажу проводиться згідно встановленого Перевізником тарифу за плату. Плата здійснюється за кожне багажне місце.

2.3 . Багаж здається в багажне відділення автобуса , Пасажир допускається в салон виключно з ручною поклажею.

2.4 . У салоні автобуса дозволено перевезення не більше однієї одиниці ручної поклажі. У разі здачі ручної поклажі в багажне відділення за неї проводиться оплата як за багаж.

2.5 . Перевозячи багаж у багажному відділенні автобуса , перевізник несе відповідальність тільки за наявність одиниці багажу , але не гарантує його цілісність або збереження працездатності.

2.6 . Не допускаються до перевезення легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини , а також речовини , які можуть забруднити салон автобуса або пасажирів.

3 . Права та обов'язки Перевізника та Пасажира.

3.1 . Пасажир має право :

- Гарантовано перевозити одну одиницю багажу за плату , згідно встановленого тарифу ;

- Безкоштовно перевозити одну одиницю ручної поклажі в салоні автобуса ;

- Отримати компенсацію за проїзд у випадку , якщо Перевізник не забезпечив доставку Пасажира до місця призначення , зазначеного у квитку без наявності для цього вагомих підстав.

3.2 . Пасажир зобов'язаний :

- Прибути на місце посадки в автобус завчасно, але не пізніше , ніж за 10 хвилин до часу його відправлення ;

- Пред'явити водієві або уповноваженій Перевізником особі квиток на проїзд ( у разі поїздки за міжнародним маршрутом документи, що дають право перебування на території іноземних держав). Якщо зазначені у квитку дані не відповідають параметрам рейсу або ж у Пасажира відсутні документи , що дають право перебування на території іноземних держав (у разі міжнародних перевезень), Перевізник має право відмовити Пасажиру в поїздці;

- Дотримуватися Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту під час виконання рейсу;

- Зберігати квиток до кінця поїздки , пред'являти його контролюючим службам.

3.3 . Пасажирам забороняється :

- З'являтися на посадку або перебуває в салоні автобуса в нетверезому стані , а також розпивати спиртні напої в салоні автобуса ;

- Палити в салоні автобуса ;

- Загороджувати або захаращувати прохід в автобусі ;

- Своєю поведінкою створювати незручності іншим пасажирам або заважати роботі екіпажу.

3.4 . Перевізник має право :

- Перевірити при посадці наявність квитка у пасажира ;

- Перевірити при посадці наявність візи для в'їзду / транзиту в країну проходження , термін дії візи , кратність візи та інші документи , що підтверджують право пасажира здійснювати виїзд / в'їзд до пункту призначення ( при міжнародних перевезеннях ) ;

- Відмовити пасажиру в поїздці , якщо він прибув на посадку в нетверезому стані , своїми діями порушує громадський порядок , відмовляється пред'явити або у нього не в порядку проїзні документи ;

- Продовжити рейс за розкладом без пасажира і без відшкодування йому вартості проїзду , у разі порушення пасажиром митних і прикордонних правил і затримання його на кордоні ( при міжнародних перевезеннях ) ;

- Відмовити у перевезенні пасажиру під час здійснення рейсу без відшкодування йому вартості проїзду , якщо той порушує ці Правила , своїми діями заважає роботі екіпажу , спокою пасажирів або створює небезпеку для оточуючих;

- Перенести / відмінити рейс з технічних причин , у зв'язку з несприятливими погодними умовами або з інших причин , незалежних від Перевізника , без попереднього повідомлення ;- Не приймати до перевезення тварин , негабаритний вантаж , багаж , вага якого перевищує встановлені норми.

3.5 . Перевізник зобов'язаний :

- Надати пасажиру право на проїзд по пред'явленню квитка та у відповідності з даними , зазначеними в ньому ;- Забезпечити доставку пасажира в пункт призначення, зазначений у квитку ;

- При скасування або затримки відправлення рейсу з вини перевізника надати можливість виїхати іншим рейсом або повернути пасажиру 100 % вартості проїзду .

3.6 . Перевізник не несе відповідальність :

- За збереження і цілісність ручної поклажі пасажира , особистих речей, що знаходяться в салоні ;

- За втрату або пропажу готівкових коштів , коштовностей , паспорта , цінних документів , а також інших цінностей , які знаходяться в салоні або багажному відділенні автобуса ;

- За будь-які збитки , які виникли у пасажира з причини відхилення від графіка руху в результаті форс -мажорних обставин;

- За будь-які збитки , які виникли у Пасажира в результаті злочинної діяльності будь-якого приватного особи (у тому числі інших пасажирів , учасників руху);

- За залишені або забуті в салоні автобусу речі .

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!