Туристичний напрямок

Авторський проект "Україна Тур / нові враження" - ексклюзивний продукт на туристичному ринку України.

 

Наш проект - це команда професіоналів, яка працює в туристичній індустрії понад 3 років. Софіївський паркЗавдяки накопиченому досвіду в більш ніж 140 подорожей по Україні ми змогли створити унікальний туристичний продукт.

 

7 унікальних відмінностей нашого продукту:

1. АВТОРСКИЕ ПОДОРОЖІ - Ексурсійно-розважальні програми, над створенням яких ми витрачаємо не один місяць. Нестандартна, інтригуюча подача туристичних об'єктів - саме це дозволяє нам створювати ексклюзивний продукт на ринку.

2. НОВІ ВРАЖЕННЯ - В обмін на зацікавленість і увагу кожен турист вимагає вражень, які перевершили б їх очікування. Ми створюємо хвилюючі враження, захопливі в світ туризму нового покоління.

3. ИДЕАЛЬНАЯ ОРГАНІЗАЦІЯ - Протягом всього маршруту вас супроводжують високопрофесійні співробітники компанії, Краківосновним завданням яких є втілення в життя кращого відпочинку.

4. ЯКІСНІ ПОСЛУГИ - Ми співпрацюємо тільки з кращими, перевіреними часом готелями, приватними садибами та хостелами. Ми відбираємо виключно кращих екскурсоводів і надійні страхові компанії. Якість надання послуг відповідає нашій репутації.

5. РУЙНУВАННЯ СТЕРЕОТИПІВ - Щоб створити концептуально інший продукт, який формулює нові, захоплюючі враження, які запам'ятаються Вам надовго ... Ми відійшли від традицій і очікувань в стандартному поданні масового туризму. Своєю роботою ми представляємо абсолютно інший підхід до туристичної індустрії.

6. ФІРМОВИЙ ТРАНСПОРТ - На маршрутах ми використовуємо виключно фірмові автобуси і катери нашої компанії. Вони відповідають всім вимогам сучасного туриста, а також є невід'ємною частиною розважальної програми, маючи свій індивідуальний, тематичний дизайн салону (в 2-3-4-х денних турах).

Карпаты7. Максимально НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ як для партнерів, так і для туристів - Ви не знайдете більш прийнятну пропозицію на туристичному ринку в співвідношенні ціни / якості))

УВАГА! Ми не продаємо стандартні екскурсійні програми.

МИ СТВОРЮЄМО КРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК

НАШ САЙТ http://ukraine-tour-nv.com.ua

 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!