Одеса - Запоріжжя

Переглянути детальну карту

Одеса - Запоріжжя

Р О З К Л А Д
руху автобусів  на маршруті

Одеса-Запоріжжя
Рейс № 550Від-стань
км.
Зупиночні пунктиВід-стань
км.
Рейс № 549
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
    17:30 0 Одеса АС "Привокзальна" 587 06:50    
17:45 00:30 18:15 6 Одеса АВ 581 06:25 00:10 06:35
19:25 00:00 19:25 63 Коблеве АС 524 05:15 00:00 05:15
21:05 00:05 21:10 147 Миколаїв АВ 440 03:30 00:05 03:35
22:30 00:20 22:50 210 Херсон АВ 377 01:30 00:40 02:10
00:30 00:05 00:35 288 Нова Каховка АС 299 23:40 00:10 23:50
00:55 00:05 01:00 301 Каховка АС 286 23:05 00:15 23:20
01:50 00:01 01:51 344 Горностаївка АС 243 22:10 00:05 22:15
02:26 00:01 02:27 373 Велика Лепетиха АС 214 21:35 00:05 21:40
03:43 00:01 03:44 433 Кам'янка-Дніпровська АС 154 20:35 00:05 20:40
04:19 00:01 04:20 462 Енергодар АС 125 20:00 00:05 20:05
05:09 00:01 05:10 504 Дніпрорудне АС 83 19:10 00:05 19:15
05:45 00:05 05:50 536 Василівка АС 51 18:25 00:05 18:30
06:50     587 Запоріжжя АВ 0     17:20

ТОВ "Турист" (м.Одеса) автобусами: Neoplan-122/3, Volvo-В12.
ТОВ "Турист" (м.Одеса) автобусами: KASSBOHRER-SETRA 211HD, Neoplan-122/3, Neoplan-N116, Volvo-В12.
На паритеті
Розклад руху введений з  26.06.2001     змінений з  01.09.2011
Прямий рейс виконується щоденно.
Зворотній рейс виконується щоденно.

 Рейс № 550Рейс № 549
Довжина маршруту, км. 587 587
Час сполучення, год. хв. 13:20 13:30
Середня експлуатаційна швидкість км/год. 44 43

 

Одеса - Запоріжжя
Рейс № 25Від-стань
км.
Зупиночні пунктиВід-стань
км.
Рейс № 26
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
17:35     581 Одеса АВ 0     06:15
16:20 00:05 16:25 524 Коблеве АС 57 07:25 00:05 07:30
14:35 00:05 14:40 440 Миколаїв АВ 141 09:10 00:05 09:15
13:00 00:15 13:15 377 Херсон АС 204 10:35 00:40 11:15
10:50 00:30 11:20 299 Нова Каховка АС 282 12:55 00:10 13:05
10:20 00:10 10:30 286 Каховка АС 295 13:25 00:10 13:35
09:20 00:05 09:25 243 Горностаївка АС 338 14:30 00:05 14:35
08:35 00:10 08:45 214 Велика Лепетиха АС 367 15:10 00:10 15:20
07:35 00:05 07:40 167 Велика Знам'янка АС 414 16:15 00:05 16:20
07:05 00:10 07:15 154 Кам'янка-Дніпровська АС 427 16:40 00:10 16:50
06:25 00:05 06:30 125 Енергодар АС 456 17:25 00:05 17:30
05:30 00:05 05:35 99 Новодніпровка АС 485 17:45 00:05 17:50
    04:30 0 Запоріжжя АВ 581 20:15    
 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!