Переглянути детальну карту

Одеса - Ялта

Р О З К Л А Д
руху автобусів  на маршруті

Одеса - Ялта
Рейс № 721 Від-стань
км.
Зупиночні пункти Від-стань
км.
Рейс № 722
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
    19:50 0 Одеса АС "Привокзальна" 646 08:10    
20:05 00:20 20:25 6 Одеса АС «АВ Одеса» 640 07:40 00:15 07:55
      63 Коблеве  АС «Коблевська
автостанція»
583 06:35    
23:10 00:10 23:20 147 Миколаїв АС
«Миколаївський міжміський автовокзал»
499 05:00 00:15 05:15
00:25 00:10 00:35 210 Херсон АС «Херсонська
Міжміська»
436 03:40 00:10 03:50
05:30 00:15 05:45 470 Сімферополь АС
«Сімферополь»
176 22:45 00:15 23:00
07:15 00:25 07:40 555 Севастополь АС
«Севастополь»
91 20:50 00:10 21:00
09:10     646 Ялта АС «Ялта» 0     19:10

 

Одеса – Ялта
Рейс № 743 Від-стань
км.
Зупиночні пункти Від-стань
км.
Рейс № 744
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
прибуття
год. хв.
стоян-ка
хв.
відправ-лення
год. хв.
    21:00 0 Одеса АС "Привокзальна" 648 09:05    
21:15 00:25 21:40 6 Одеса АВ 642 08:40 00:10 08:50
      63 Коблеве 585 07:35    
00:20 00:10 00:30 147 Миколаїв АВ 501 06:00 00:10 06:10
01:40 00:10 01:50 210 Херсон АВ 438 04:40 00:10 04:50
03:10 00:05 03:15 288 Нова Каховка АС 360 03:15 00:05 03:20
04:15 00:05 04:20 339 Чаплинка АС 309 02:10 00:05 02:15
06:50 00:10 07:00 501 Євпаторія АС 147 23:30 00:10 23:40
07:30 00:05 07:35 525 Саки АС 123 22:55 00:05 23:00
08:25 00:10 08:35 570 Сімферополь АВ 78 21:50 00:15 22:05
09:35     616 Алушта АВ 32 20:35 00:05 20:40
10:00     648 Ялта АВ 0     20:00

 

Підприємство-паритетний партнер:
 ООО «Крым-Авто-Экспресс» (м. Ялта)

 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!