Одеса - Вилкове

Проглянути детальну карту маршруту >>

Одеса - Вилкове

Р О З К Л А Д
руху автобусів  на маршруті

Одеса - Вилкове
ПрямийВід-стань км.Назви зупинокВід-стань км.Зворотний
прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.
    07:30 0 Одеса  АС   «АВ Привоз» 215 18:46    
07:44 1 07:45 9 +Промринок 7км 206 18:31 1 18:32,
08:31 2 08:33 40 Маяки 175 17:43 2 17:45
09:43 2 09:45 88 Монаши 127 16:31 2 16:33 
09:54 1 09:55 95 Миколаївка Новоросійська 120 16:21 1 16:22
10:23 7 10:30 118 Сарата АС 97 15:47 7 15:54
10:35 1 10:36 122 Зоря 93 15:40 1 15:41
10:43 1 10:44 127 Михайлівка 88 15:32 1 15:33
10:51 1 10:52 133 +Білолісся 82 15:24 1 15:25
11:06 7 11:13 145 Татарбунари АС 70 15:03 7 15:10
11:33 1 11:34 160 Спаське 55 14:42 1 14:43
11:41 1 11:42 166 Струмок 49 14:34 1 14:35
12:04 1 12:05 181 Нерушай 34 14:11 1 14:12
12:33 1 12:34 200 Приморське 15 13:42 1 13:43
12:46     215 Вилкове АС 0     13:20
 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!