Одеса - Нікополь

Проглянути детальну карту маршруту >>

Одеса - Нікополь

Р О З К Л А Д
руху автобусів  на маршруті

 

Одеса - Нікополь
У прямому напрямку рейс № 143   Найменування зупиночних пунктів У зворотному напрямку рейс № 144
Прибуття Відправле-ння Прибуття Відправле-ння
  07:20 Одеса АВ 16:45  
08:30 08:35 Коблеве АС 15:25 15:30
10:15 10:30 Миколаїв АС 13:35 13:45
1:50 12:20 Херсон АС 11:50 12:15
14:00 14:10 Берислав АС 09:59 10:10
14:50 14:51 Милове  09:18 09:19
15:09 15:14 Дудчани 08:55 08:56
15:27 15:28 Гаврилівка 08:41 08:42
15:37 15:38 Михайлівка 08:31 08:32
15:56 15:57 Шевченківка 08:12 08:13
16:09 16:20 Нововоронцовка АС 07:50 08:00
17:20 17:25 Орджонікідзе АС 06:45 06:50
18:05   Нікополь АВ   06:05

Прямий та зворотній рейси виконуються на паритеті: -  ТОВ «Турист» (м. Одеса)
Зупинки пристосовані для зупинки автобусів, висадки і посадки пасажирів:
с. Шевченківка (! 7 кілометр автодороги Мар'янське - Берислав (Т0403), с. Михайлівка (32 кілометр автодороги Мар'янське — Берислав (Т0403), с. Гаврилівка (43 кілометр автодороги Мар'янське -Берислав (Т0403), с. Дудчани (55 кілометр автодороги Мар'янське - Берислав (Т0403), С. МиловЄ (78 кілометр автодороги Мар'янське - Берислав (Т0403), розташована автобусна зупинка, пристосована для зупинки автобусів та висадки і посадки пасажирів)
Розклад руху введений з 20.04.2000

  Рейс№ 143 Рейс№ 144
Довжина маршруту, км. 441 441
Час сполучення, год. хв. 10:40 10:45
Середня експлуатаційна швидкість км/год. 41 41
 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!