Одеса - Луганськ

Проглянути детальну карту маршруту >>

Одеса - Луганськ

Р О З К Л А Д
руху автобусів на маршруті

Одеса - Луганськ (до станции Красный Лиман)
Прямий напрямок тм№ 791СтанціяЗворотній напрямок мт№ 792
ПрибуттяВідправленняПрибуттяВідправлення
  14:00 Одеса АС «Привокзальна» 04:05  
14:20 14:40 Одеса АВ 03:50 03:55
15:45 15:50 Коблеве АС 03:00 03:05
17:20 17:30 Миколаїв АС 01:25 01:35
19:15 19:20 Новий Буг АС 23:35 23:40
20:40 21:00 Кривий Ріг АС 22:05 22:15
23:20 23:30 Дніпропетровськ АВ 19:25 19:45
01:00 01:05 Павлоград АС 17:50 17:55
03:05 03:10 Красноармійськ АС 15:47 15:52
04:40 04:45 Костянтинівка АС 14:42 14:47
05:45 05:50 Дружківка АС 14:0 14:10
06:50 06:55 Краматорськ АС 13:25 13:30
07:45 07:50 Слов’я́нськ АС 13:00 13:05
08:40 08:45 Красний Лиман АВ 12:10 12:20
12:00   Луганськ АВ   09:00

   

 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!