Проглянути детальну карту маршруту >>

Kілія - Одеса

Р О З К Л А Д
руху автобусів  на маршруті

Kілія – Одеса
Рейс № 1053Від-стань км.Назви зупинокВід-стань км.Рейс № 1054
прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.
    8:10 0 Kілія AC 219 19:55    
8:27 1 8:28 14 Шевченкове 205 19:37 1 19:38
8:41 1 8:42 24 Мирне 195 19:23 1 19:24
9.08 1 9:09 53 Струмок 166 18:40 1 18:41
9:15 1 9:16 56 Спаське 163 18:32 1 18:33
9:35 На вимогу 9:35 72 Татарбунари АС 147 18:01 1 18:02
10:00 5 10:05 99 Сарата АС 120 17:30 На вимогу 17:30
12:57     219 Одеса АВ «Привоз» 0     15:10

 

Рейс № 2024Від-стань км.Назви зупинокВід-стань км.Рейс № 2023
прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.прибуття год. хв.стоянка хв.відправлення год. хв.
    4:20 0 Kілія АС 219 17:25    
4:37 1 4:38 14 Шевченкове 205 17:03 5 17:08
4:51 1 4:52 24 Мирне 195 16:53 1 16:54
5:18 1 5:19 53 Струмок 166 15:22 5 15:27
5:25 1 5:26 56 Спаське 163 16:15 5 16:20
5:45 5 5:50 72 Татарбунари АС 147 15:56 1 15:57
7:25 1 7:26 122 Миколаївка Новоросійська 97 14:21 1 14:22
9:07     219 Одеса АВ «Привоз» 0     12:30
 

Про Компанію

ТОВ «Турист» обслуговує міські (21 маршрут), приміські (7 маршрутів), міжміські (5 маршрутів), міжобласні (25 маршрутів), а також 3 міжнародні маршрути. Крім того, ми займаємося перевезенням організованих груп людей по індивідуальних замовленнях.
Детальніше!

Контакти

Зв'яжіться з нами!